Przemysław Jordan | Ubezpieczenia, Finanse | Piła

Możesz pozbyć się zmartwień o pieniądze - jeśli postąpisz zgodnie z tym prostym planem działania.

biznesJuż wiesz, że duża część mojej pracy to uświadamianie potrzeb ubezpieczeniowo-oszczędnościowych. Kolejną część stanowi odpowiedni, fachowy dobór właściwych rozwiązań finansowych gwarantujących zadowolenie z posiadanego zabezpieczenia czy planu oszczędnościowego. Twoje zadowolenie oparte o wiedzę, którą Ci przekażę będzie szczere i prawdziwe.

Nie jest łatwo określić czego tak naprawdę potrzebujesz, ponieważ każdy z nas jest inny. Nie dziwię się więc, że sam nie jesteś tego pewien. Rzeczywiste potrzeby krzyżują się z pragnieniami, a pragnienia z marzeniami. Należy je przede wszystkim oddzielić i przyznać priorytet Twoim dzisiejszym potrzebom, w drugiej kolejności zajmując się tymi, które dadzą o sobie znać w dalszej przyszłości. Nie zapominam oczywiście o Twoich marzeniach, jednak zostawiam je na deser. Mając bowiem czyste sumienie przyjemniej planuje się ich spełnianie!

 

Ludzie nie planują, że coś im się nie uda,
po prostu nie udaje im się dobrze planować!

 

W pierwszej kolejności ustalimy Twoje indywidualne, prywatne potrzeby. Uważnie Cię wysłucham, następnie upewnię się, że dobrze wszystko zrozumiałem. Dopiero na tej podstawie, aby Ci pomóc zaprojektuję indywidualny program finansowy. Konieczna jest przy tym szczerość obu stron. Informacje na podstawie których wykonuję wspomniany program powinny być prawdziwe, inaczej wypracowane rozwiązanie może być inne od pożądanego! Dla prostego przykładu – innego rozwiązania potrzebuje samotnik, innego żyjący w związku i wychowujący dzieci. To oczywiste. To był prosty przykład, jednak większość sytuacji jest jak życie – bardziej skomplikowana, wymagająca złożonych działań i fachowej wiedzy. Dlatego właśnie musisz czynnie zadbać by Twój plan był dla Ciebie idealny i go aktualizować.

Korzystając z mojego doświadczenia, wielości dostępnych rozwiązań i możliwości ich elastycznego dostosowania do Twoich konkretnych i ustalonych wcześniej potrzeb, jako profesjonalista pomogę Ci zaplanować i uzyskać program, jakiego potrzebujesz. Przy okazji – dodatkowo – zyskasz we mnie stałego opiekuna i sprzymierzeńca, ponieważ praca dla Ciebie będzie dla mnie wyzwaniem, a nie karą.

 

Tego, czego nieudacznicy nie są w stanie zrobić,
ludzie sukcesu dokonują każdego dnia!

 

Jeżeli więc zadajesz sobie pytania w rodzaju: czego pragnę dla swojej rodziny w razie mojej śmierci lub niezdolności do pracy, jakiego dochodu pragnę kiedy nie będę już chciał chodzić do pracy każdego dnia, co ma się stać z zobowiązaniami i zadłużeniami mojej firmy gdyby zdiagnozowano u mnie chorobę zagrażającą mojemu życiu – to bardzo dobrze o Tobie świadczy! Spróbuj odpowiedzieć na nie i po prostu skontaktuj się ze mną.

2012 © Przemysław Jordan Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All rights reserved.
Projekt i wykonanie; WebArt IT

Top Desktop version